MENU

Photo Name Designation Tel Fax Email
ydp Tuan Mohd Zamri bin Mohd Esa Yang Dipertua MPPD 06-6471122 06-6474984 ydpmppd@mppd.gov.my
Encik Zahari bin Md Afandi Setiausaha 066471122 066474984 setiausaha@mppd.gov.my
Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Photo Name Designation Tel Fax Email
Muhammad Zaki bin Yahya Pegawai Tadbir N44 06-6471122 zaki@mppd.gov.my
Mohd Muzamer bin Busman Penolong Pegawai Tadbir N27 06-6471122 06-6474984 muzamer@mppd2.gov.my
Sakinah binti Harun Sakinah binti Harun Penolong Pegawai Tadbir N27 06-6471122 sakinah@mppd.gov.my
Norhidayah Agilah Devi binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) N22 06-6471122 06-6471984 norhidayah@mppd2.gov.my
Roszainah binti Said Pembantu Tadbir (P/O) Kup N22 06-6471122 06-6474984 roszainah@mppd2.gov.my
Tutyfariza binti Tusiran Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 tutyfariza@mppd.gov.my
Khasliza binti Khalid Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 khasliza@mppd.gov.my
Noratikah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 06-6474984 noratikah@mppd2.gov.my