MENU

Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nurzalina binti Alias Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 nurzalina@mppd.gov.my
Azirah binti Muhamad Peg. Khidmat Pelanggan N19 06-6462057 06-6474984 azirah@mppd.gov.my
Noridayu Binti Muhamad Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 noridayu@mppd.gov.my
Norazurah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 azurah@mppd.gov.my
Noratikah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 noratikah@mppd.gov.my
Norhayati binti Mukhtar Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 norhayati@mppd.gov.my
Nor Fazzelin binti Mustafa Pembantu Setiausaha Pejabat N19 06-6471122 06-6474984 fazzelin@mppd.gov.my
Norashikin binti Jailani Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 norashikin@mppd.gov.my
Zolkeffeli bin Leen Penghantar Notis N11 06-6471122
Mohamad Zali bin Mokhtar Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 zali@mppd.gov.my