MENU
PENGARAH MAJLIS PERBANDARAN PORT DICKSON

En.Ahmad Hashim bin Bakar
Pemangku Setiausaha
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1102
Faks : 06- 6474984
E-mail : setiausaha@mppd.gov.my


 

ENCIK MOHD ROZUWAN BIN AB’LLAH
Pengarah
Bahagian Pusat Setempat (OSC), MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1700
Faks : 06- 6474984
E-mail : rozuwan@mppd.gov.my

Puan Anizah binti Salehuddin
Pengarah
Jabatan Perbendaharaan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1200
Faks : 06- 6474984
E-mail : anizah@mppd.gov.my

Cik Puziah binti Mat Said
Pengarah
Jabatan Undang-Undang & Tunggakan Hasil, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1900
Faks : 06- 6474984
E-mail : puziah@mppd.gov.my

Encik Hafizi bin Jamil
Pengarah
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 ext 222
Faks : 06- 6462590
E-mail : hafizi@mppd.gov.my

Encik Mohammad Mohaiyaddin bin Hasin
Pengarah
Jabatan Kejuruteraan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1800
Faks : 06- 6474984
E-mail : din@mppd.gov.my

Puan Siti Nor Afizah binti Mohd Sarif
Pengarah
Jabatan Bangunan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1600
Faks : 06- 6474984
E-mail : siti_norafizah@mppd.gov.my

Cik Juwita binti Abdul Jalil
Pengarah
Jabatan Pengindahan Bandar, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1500
Faks : 06- 6474984
E-mail : juwita@mppd.gov.my

Puan Siti 'Aisyah binti Abu Bakar
Pengarah
Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1103
Faks : 06- 6474984
E-mail : sitiaisyah@mppd.gov.my

Encik Muhammad Zaki bin Yahya
Pengarah
Jabatan Perlesenan dan Hasil, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 ext 277
Faks : 06- 6462590
E-mail : zaki@mppd.gov.my

Cik Roslinawati binti Mat Zin
Pengarah
Jabatan Teknologi Maklumat, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1130
Faks : 06- 6474984
E-mail : watie@mppd.gov.my

Sr.Jayanthi Kupusamy
Pengarah
Bahagian Pesuruhjaya Bangunan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1703
Faks : 06- 6474984
E-mail :sr.jayanthi@mppd.gov.my

Encik Muhammad Syamim bin Bazin
Pengarah
Jabatan Perhubungan Awam, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 ext 103
Faks : 06- 6462590
E-mail : syamim@mppd.gov.my

Encik Rozi bin Ithnin
Pengarah
Jabatan Penguatkuasaan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 ext 100
Faks : 06- 6462057
E-mail : rozi@mppd.gov.my

Encik Jamalarus bin Aziz
Pengarah
Unit Tindakan Khas dan Penyelenggaraan kecil, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1300
Faks : 06- 6474984
E-mail : jamalarus@mppd.gov.my

 

Jabatan Perancang Bandar dan Desa, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122
Faks : 06- 6474984
E-mail : -

Mohammad Norazlan bin Othmany@Othman    

 Jabatan Kualiti, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122
Faks : 06- 6474984
E-mail : norazlan@mppd.gov.my

Puan Afizah binti Ya'acob
Penolong Pengarah
Bahagian Audit Dalam, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 ext 1600
Faks : 06- 6474984
E-mail : afizah@mppd.gov.my

Encik Md Fadzilah bin A Rahim
Pen. Peg. Kes. Persekitaran
Jabatan Kesihatan Awam,MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 
Faks : 06- 6462590
E-mail : fadzilah@mppd.gov.my