MENU

Photo Name Designation Tel Email
Yang Dipertua MPPD Tuan Mohd Zamri bin Mohd Esa Yang Dipertua MPPD 06-6471122 ydpmppd@mppd.gov.my
Mohd Azizul Hakim Bin Zaini Mohd Azizul Hakim Bin Zaini Setiausaha 06-6471122 setiausaha@mppd.gov.my
Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Photo Name Designation Tel Email
Muhammad Zaki bin Yahya Pegawai Tadbir N44 06-6471122 zaki@mppd.gov.my
Muhammad Azizul Rahim bin Kamarudin Muhammad Azizul Rahim bin Kamarudin Pegawai Tadbir N41 06-6471122 azizul@mppd.gov.my
muzamer Mohd Muzamer bin Busman Penolong Pegawai Tadbir N27 06-6471122 muzamer@mppd.gov.my
Sakinah binti Harun Sakinah binti Harun Penolong Pegawai Tadbir N27 06-6471122 shakinah@mppd2.gov.my
Norhaslini binti Masiom Masrom Norhaslini binti Masiom Masrom Setiausaha Pejabat N27 06-6471122 norhaslini@mppd2.gov.my
Roszainah binti Said Roszainah binti Said Pembantu Tadbir (P/O) Kup N22 06-6471122 roszainah@mppd2.gov.my
Kartina binti Mohd Shah Kartina binti Mohd Shah Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 kartina@mppd2.gov.my
Norlizawati binti Atan Norlizawati binti Atan Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 norlizawati@mppd2.gov.my