MENU

Foto Nama Jawatan Tel Emel
Nurhazelin Binti Makli Nurhazelin Binti Makli Yang Dipertua MPPD 06-6471122 ydpmppd@mppd.gov.my
Muhammad Zaki bin Yahya Muhammad Zaki bin Yahya Setiausaha 06-6471122 setiausaha@mppd.gov.my
Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Emel
Muhammad Zaki bin Yahya Pegawai Tadbir N44 06-6471122 zaki@mppd.gov.my
Muhammad Azizul Rahim bin Kamarudin Muhammad Azizul Rahim bin Kamarudin Pegawai Tadbir N41 06-6471122 azizul@mppd.gov.my
muzamer Mohd Muzamer bin Busman Penolong Pegawai Tadbir N32 06-6471122 muzamer@mppd.gov.my
Sakinah binti Harun Shakinah binti Harun Penolong Pegawai Tadbir N32 06-6471122 shakinah@mppd2.gov.my
Norhaslini binti Masiom Masrom Norhaslini binti Masiom Masrom Setiausaha Pejabat N32 06-6471122 norhaslini@mppd2.gov.my
Roszainah binti Said Roszainah binti Said Pembantu Tadbir (P/O) N22 06-6471122 roszainah@mppd2.gov.my
Kartina binti Mohd Shah Kartina binti Mohd Shah Pembantu Tadbir (P/O) N22 06-6471122 kartina@mppd2.gov.my
Norlizawati binti Atan Norlizawati binti Atan Pembantu Tadbir (P/O) N22 06-6471122 norlizawati@mppd2.gov.my